12 бер. 2020

Увага! Поради щодо профілактики коронавіруса.

Як захиститись від нового коронавірусу?
2 бер. 2020

Участь вихованців Бахмутського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій Чемпіонаті Донецької області зі спортивного орієнтування на коротких дистанціях

З 29.02.2020 по 0.03.2020 у Святогірську проходив Відкритий Чемпіонат Донецької області зі спортивного орієнтування
24 лют. 2020

Участь вихованців Бахмутського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій у І етапі Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді "DonOrientChamp"

22.02.2020 у м. Краматорськ стартував І етап Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді "DonOrientChamp"!
20 лют. 2020

«Змагання з в’язання туристських вузлів », присвячені Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні та Дню вшанування учасників бойових Дій на території інших держав в термін

Бахмутським міським Центром туризму, краєзнавства та екскурсій проведені змагання з в’язання туристських вузлів, присвячені Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні та Дню вшанування учасників бойових Дій на території інших держав.
3 січ. 2020

Зимові канікули - Бахмутський міський ЦТКЕ

Бахмутський міський Центр туризму, краєзнавства та екскурсій організував екскурсійні подорожі для школярів Бахмута до міст Харкова та Києва.
28 груд. 2019

Вітаємо з Новим Роком!

Колектив Бахмутського міського ЦТКЕ щиро вітає всіх колег, вихованців, батьків з Новим Роком!
19 груд. 2019

Вихованці Бахмутського міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій змагалися у плаванні.

18.12.2019 р. на базі ДЮК «Дельфін» було проведено чемпіонат міста з плавання серед вихованців гуртків Бахмутського ЦТКЕ присвячені Дню Святого Миколая.
5 груд. 2019

Туристське багатоборство

01 грудня 2019 року відбулися змагання з туристського багатоборства «Смуга перешкод» , присвячені Дню Збройних Сил України»
19 лист. 2019

«Змагання зі спортивного орієнтування клубу «TEAM FOX» »

З 16 по 17 листопада 2019 року відбулися ІІІ та ІV етапи Першості зі спортивного орієнтування клубу «TEAM FOX».
26 вер. 2019

Святкуванн Дня туризму

На передодні свята Всесвітнього Дня туризму кожного року в закладах дошкільної освіти №№10, 25 проходить святкова естафета.