Зимові канікули - Бахмутський міський ЦТКЕ

3 січ. 2020

Екскурсії це завжди цікаво. Особливої родзинки під час зимових екскурсій додає новорічна атмосфера і святкова ілюмінація міст. Бахмутський міський Центр туризму, краєзнавства та екскурсій організував екскурсійні подорожі для школярів Бахмута до міст Харкова та Києва. 21-22 грудня 2019 року вихованці закладу відвідали місто Харків. Особливе враження залишала найвища в Україні 36,5-метрів ялинка, яку відкрили на площі Свободи у центрі Харкова. Харківська красуня зібрана з багатьох окремих секцій і підсвічується світлодіодними лампами. Вогні на ялинці - це сотні гірлянд, що змінюють одна одну, - варіацій денного і нічного оформлення. Ялинку прикрашає кілька тисяч іграшок: кулі з глянсового пластика, завитки морозних узорів, що світяться, півсотні величезних куль, що світяться. 24-26 грудня 2019 року відбулася екскурсійна подорож до столиці України міста Києва. Школярі Бахмута відвідали кондитерську фабрику «Рошен», де познайомилися з історією виготовлення шоколаду, подивилися процес виробництва та взяли участь у створенні власних дизайнерських пакунків для шоколадок. Побували на головній ялинці країни яка розташована на Софіївській площі. 26-28 грудня 2019 року ще одна подорож до столиці. Школярі відвідали розважальний центр «Хепілон», взяли участь різноманітних конкурсах та розіграшах, отримали масу позитивних емоцій та святкових подарунків від Діда Мороза. У Бахмутському міському Центрі туризму, краєзнавства та екскурсій канікули продовжуються – наступна подорож до міста Ужгорода!