Бахмутський міський ЦТКЕ

«Змагання зі спортивного орієнтування клубу «TEAM FOX» »

19 лист. 2019
З 16 по 17 листопада 2019 року відбулися ІІІ та ІV етапи Першості зі спортивного орієнтування клубу «TEAM FOX».

З 16 по 17 листопада 2019 року відбулися ІІІ та ІV етапи Першості зі спортивного орієнтування клубу «TEAM FOX». У змаганнях взяли участь більше 120 спортсменів віком від дев’яти до шестидесяти років. Етапи змагань проходили у лісовому масиві м. Лиман на території селища Діброва. Наше місто представляла команда Бахмутського міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій «Трим» у кількості 13 вихованців під керівництвом тренера Гончарова Ю.О.. У перший день змагань на ІІІ етапі наші спортсмени посіли призові місця у своїх вікових категоріях: Шуверов Олександр та Дяченко Сергій – І місце, Данільченко Сергій – ІІ місце, Кривошеєва Катерина – ІІІ місце. На другий день у ІV етапі змагань Шуверов Олександр зайняв І місце. У загальному заліку за підсумками чотирьох етапів Шуверов Олександр став абсолютним чемпіоном і виборов І місце. Усі учасники призери змагань нагороджені грамотами, а переможці отримали ще й медалі. Вітаємо переможців та готуємося до нових стартів!