Туристське багатоборство

5 груд. 2019

01 грудня 2019 року відбулися змагання з туристського багатоборства «Смуга перешкод» , присвячені Дню Збройних Сил України» серед вихованців Бахмутського міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій. У змаганнях взяли участь 45 спортсменів віком від восьми до шістнадцяти років. Змагання були особисті для вихованців старшої та молодшої вікової категорії. У підсумку місця розподілились таким чином: У старшій віковій категорії серед юнаків: І місце – Іванов Олександр, ІІ місце - Постолатій Олександр, ІІІ місце – реутський Роман. Серед дівчат: І місце – Кривошеєва Катерина, ІІ місце – Бондаренко Ганна, ІІІ місце – Отюненко Анастасія. Серед юнаків молодшої категорії: І місце – Якименко Влад, ІІ місце – Семионенков Олександр, ІІІ місце – Данильченко Сергій. Серед дівчат: І місце – Школьна Анастасія, ІІ місце – Молчанова Анастасія, ІІІ місце – Молчанова Софія. Переможці змагань нагороджені грамотами, а наймолодша учасниця учениця 1 класу Чубучна Ніколь отримала солодкий приз. Вітаємо переможців та готуємося до нових стартів!