Бахмутський міський ЦТКЕ

Участь вихованців Бахмутського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій у І етапі Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді "DonOrientChamp"

24 лют. 2020
22.02.2020 у м. Краматорськ стартував І етап Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді "DonOrientChamp"!

22.02.2020 у м. Краматорськ стартував І етап Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді "DonOrientChamp"! На змагання приїхали 190 учасників з міст Краматорськ, Бахмут, Торецьк, Костянтинівка, Слов'янськ, Добропілля, Дружківка, Білозерське. Наше місто представляли команди вихованців Бахмутського міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій. В напруженій боротьбі наші спортсмени вибороли 10 нагород (з 30 можливих) в різних вікових категоріях. Переможцями стали Бумар Олексій та Швець Аріна, срібло завоювли Шаповалов Ілля, Василенко Анастасія, Кацель Вадим, Третьяк Катерина, Шуверов Олександр, третє місце посіли Киян Іван, Штепа Аріна, Третьяк Оксана. Вітаємо вихованців та їх тренерів з прекрасним результатом!