22 жовт. 2018

Канікули продовжуються!!!

Вихованці Бахмутського ЦТКЕ подорожують!!!!
22 жовт. 2018

Осінні канікули у Бахмутському ЦТКЕ

Для учнів закладів загальної середньої освіти міста Бахмута організовано екскурсійні подорожі.
17 жовт. 2018

З 12 по 15 жовтня у с. Торське Лиманського району відбувся фінал Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування.

«Участь команди Бахмутського ЦТКЕ у фіналі Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «DonOrientChamp»»
12 жовт. 2018

Святковий захід: "У місті Бахмуті стартує Всеукраїнська військово-патріотична гра "Сокіл"("Джура")"

У місті Бахмуті пройшов святковий захід, присвячений святкуванню Дня захисника України та Дня українського козацтва
28 вер. 2018

Свято в ДНЗ №10, присвячене Дню туризму

Педагоги Бахмутського міського ЦТКЕ разом з вихованцями ДНЗ №10 та ДНЗ №25 організували святкову туристську естафету, присвячену Всесвітньому Дню туризму.
26 вер. 2018

27 вересня - Всесвітній День туризму

Вихованці Бахмутського міського ЦТКЕ провели заходи присвячені Дню туризму
17 вер. 2018

Перший дзвоник у Бахмутському міському ЦТКЕ

З 15 вересня розпочали свою роботу гуртки Бахмутського міського ЦТКЕ. Це гуртки з пішохідного туризму, спортивного орієнтування та з туристського краєзнавства.
18 лип. 2018

Літні канікули продовжуються

Бахмутський міський ЦТКЕ продовжує організовувати водні походи на байдарках для учнів міста Бахмут
2 лип. 2018

Похід на байдарках

Продовжує свою роботу на літніх канікулах Бахмутскьий міський ЦТКЕ. Організовано похід на байдарках по річках Червоний Оскіл та Сіверський Дінець
25 черв. 2018

50 зліт-Чемпіонат зі спортивного туризму серед учнівської молоді

Перемога команди Бахмутського міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій у зльоті-Чемпіонаті зі спортивного туризму серед учнівської молоді Донецької області.