Бахмутський міський Центр туризму, краєзнавства та екскурсій – це профільний заклад позашкільної освіти, який дає учнівській молоді освіту, спрямовану на здобуття знань, формування умінь й навичок за інтересами, а також забезпечує потреби особистості у творчій самореалізації, інтелектуальному, духовному і фізичному розвитку та організації змістовного дозвілля.

ЦТКЕ є юридичною особою публічного права з моменту його державної реєстрації в установленому законодавством України порядку. Права та обов’язки юридичної особи ЦТКЕ набуває з дня його державної реєстрації в установленому законодавством України порядку, діє на підставі Статуту, затвердженого Засновником, має штамп, печатку зі своїм найменуванням і бланк.

ЦТКЕ належить до базової мережі закладів освіти на території міста Бахмута. Форма власності – комунальна. Мова навчання та виховання - українська. Засновник або Управління освіти здійснює фінансування ЦТКЕ, його матеріально-технічне забезпечення.

Головні завдання
Бахмутського міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій:

•Реалізація державної політики в галузі позашкільної освіти;

•Створення умов для гармонійного розвитку особистості;

•Задоволення потреб дітей у додатковій освіті, організації їх дозвілля та фізичного загартування;

•Надання методичної допомоги закладам освіти з питань туризму та краєзнавства.

Мережа
туристсько-краєзнавчих гуртків Бахмутського міського Центру туризму, краєзнавства  та екскурсій станом на 1 вересня 2022-2023 навчального року

РОЗКЛАД   занять
гуртків Центру туризму, краєзнавства та екскурсій