Святковий захід: "У місті Бахмуті стартує Всеукраїнська військово-патріотична гра "Сокіл"("Джура")"

12 жовт. 2018
У місті Бахмуті пройшов святковий захід, присвячений святкуванню Дня захисника України та Дня українського козацтва

Згідно з Указом Президента України, наказами Міністерства освіти і науки України, Управління освіти Бахмутської міської ради 12 жовтня 2018 року на передодні свята Дня захисника України та Дня українського козацтва урочистим заходом розпочався міський етап Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри “Сокіл” (“Джура”). У ній взяли участь 12 команд (роїв) закладів загальної середньої освіти міста Бахмута. Координатор гри у місті - Бахмутський Центр туризму, краєзнавства та екскурсій. У програмі Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри “Сокіл” ( “Джура”) передбачені такі змагання, як стройовий впоряд, «Рятівник», «Відун», конкурс звітів «Добре діло», силове змагання «Перетягування линви», смуга перешкод, стрільба з пневматичної гвинтівки, змагання «Лава на лаву», ватра «У колі друзів», конкурс біваків (таборування). На лінійці були представлені команди (рої) закладів загальної середньої освіти. Право розпочати святковий захід було надано переможцям міського етапу та учасникам обласного етапу у 2017 році рою «Бахмутські стрільці» - учням Бахмутського НВК№11. На свято були запрошені почесні гості – підосаул Бахмутської паланки війська запорізького Олександр Білов, начальник штабу територіальної оборони, капітан Сергій Кравченко, молодший сержант Бахмутського військомату Олег Шумляс, методисти методичного кабінету Управління освіти Віта Шепотько, Олександр Пойда, голова журі гри, директор Бахмутського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій Валерій Кучер та директор Бахмутської школи №2 Ольга Біленко. Патріотичний настрій та свою творчість подарували всім присутнім учні шкіл №2 , 10 та НВК№11. Колектив Центру Вітає зі святом, і бажає міцного козацького здоров'я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди!