Свято в ДНЗ №10, присвячене Дню туризму

28 вер. 2018
Педагоги Бахмутського міського ЦТКЕ разом з вихованцями ДНЗ №10 та ДНЗ №25 організували святкову туристську естафету, присвячену Всесвітньому Дню туризму.

Кожного року в ДНЗ № 10 «Кристалик» проходить святкування Дня туризму, в якому безпосередню приймають участь вихованці старшої групи садочка, також запрошуються вихованці з ДНЗ№ 25 «Дзвіночок». Діти із задоволенням чекають цього свята та приймають активну участь у його підготовці. Педагоги Бахмутського міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій з задоволенням надають свою допомогу в організації та проведенні свята. Туризм приваблює дітей не тільки пізнавальною діяльністю, він – безцінний засіб фізичного виховання й активного відпочинку на природі. У туристських походах діти загартовують свій організм, зміцнюють здоров`я, розвивають витривалість, силу та здобувають уміння орієнтування на місцевості. Особливі умови туристської діяльності сприяють вихованню моральних якостей особистості дитини: взаємопідтримці, взаємодопомоги та дисципліни. 28 вересня 2018 року в садочку №10 «Кристалик» відбулося святкування Дня туризму, яке проходило на території ігрового майданчика дитячого садка. Діти змагалися в естафеті, мали змогу самостійно скласти необхідні речі для казкової туристичної подорожі, познайомилися з туристським спорядженням, спробували свої сили на паралельних мотузках з допомогою страховки. Неочікуваним сюрпризом для дітей стало частування печеною картоплею та чаєм з польових лікарських квітів. В кінці свята всіх дітей посвятили в туристи і нагородили медалями!!!