Свято наближається!

17 лют. 2023
Продовжує свою роботу майстерня з виготовлення різдвяних подарунків.

Свято наближається! У центрі підтримки бахмутян у місті Дніпро «З Бахмутом у серці» продовжує свою роботу майстерня з виготовлення різдвяних подарунків. 13 грудня до наших дітей завітали представники благодійного фонду реконструкції та розвитку України та постійні помічники педагоги закладу позашкільної освіти Бахмутського міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій. Для дітей були організовані майстер-класи з виготовлення різдвяних янголят, оформлення малюнків за допомогою кольорової посипки та в’язання патріотичних браслетів з різнокольорових стрічок. Цікаво та пізнавально провели свій час діти, а наприкінці усі отримали подарунки та пригостилися солодощами, які надав благодійний фонду реконструкції та розвитку України. Такі майстер-класи наповнюють життя наших дітей творчістю, дають змогу розвинути креативність, розкрити їх потенціал якомога повніше та дати дітям можливість самореалізуватися.