50 зліт-Чемпіонат зі спортивного туризму серед учнівської молоді

25 черв. 2018
Перемога команди Бахмутського міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій у зльоті-Чемпіонаті зі спортивного туризму серед учнівської молоді Донецької області.

З 20 по 24 червня 2018р. у с. Торське Лиманського роайону відбувся 50 зліт-Чемпіонат зі спортивного туризму серед учнівскьої молоді Донецької області, присвячений Дню Конституції України. У Чемпіонаті взяли участь команди з міст: Краматорськ, Костянтинівка, Добропілля, Покровськ, Торецьк, Лиман, а також команда юних туристів з міста Бахмут. До заліку Чемпіонату входили змагання з пішохідного туризму, особистісно-командні змагання, командні змагання на дистанції «крос-похід» та трьох етапна естафета з орієнтування у заданому напрямку. Окремо проводилася конкурсна програма з таких видів, як в’язання туристських вузлів, нічне мікроорієнтування, надання першої медичної допомоги, розпалювання багаття, туристська пісня, репортажі, кидок мотузки, фігурне водіння велосипеда. За підсумками змагань команда Бахмутського міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій у загальному заліку посіла І місце. Вітаємо наших переможців обласного етапу і бажаємо подальших перемог!