У центрі підтримки бахмутян у м. Дніпро «З Бахмутом у серці»

10 груд. 2022
Майстер-клас з виготовлення пряників

Імбирні та медові пряники у вигляді сердечка стали атрибутом Різдва для наших дітей бахмутян, які тимчасово перебувають у місті Дніпро, бо пряники – вони ж й миколайчики, традиційне солодке печиво або пряники, які печуть до Дня Святого Миколая і дарують дітям. 10 грудня у центрі підтримки бахмутян у м. Дніпро «З Бахмутом у серці» відбувся майстер-клас з виготовлення таких пряників, до якого долучилися педагоги закладу позашкільної освіти Бахмутського міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій та його вихованці на запрошення координаторів центру. Захід відбувся за підтримки міжнародного благодійного фонду «Посланець Миру», який надав солодощі для наших діточок. В спеціальних пластикових склянках була різнокольорова помадка для розпису пряників. Для акценту можна було використовувати всіляку присипку: жовту, блакитну, зелену, рожеву, срібну, золоту. Діти зосереджено працювали, бо вони прикрашали прянички не тільки для себе,а й для наших воїнів, які захищають рідне місто Бахмут. Весело і з користю провели час на майстер-класі з розпису медових пряників, діти отримали нові знання і вивчили всі тонкощі розпису. В одному ми впевнені точно — пряники, розписані нашими дітками, надихнуть воїнів до перемоги!