Зимові канікули

12 січ. 2022

Зимові канікули – чудова пора, а припадають вони на великі свята – Новий рік та Різдво. Усі два тижні відпочинку від занять у нашому Центрі панувала святкова атмосфера. Для школярів Бахмутської територіальної громади були організовані екскурсійні поїздки до м. Дружківка на льодову арену, до м. Соледар до соляної шахти «Соляна феєрія», із задоволенням відвідали Резиденцію святого Миколая у м. Краматорську. Для вихованців нашого закладу організовані походи на лижах за містом, одноденні походи на місцевості, проведено святковий захід (ігри, конкурси, «солодкий стіл») з привітанням переможців Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «DonOrientChamp». Шкода, що канікули швидко закінчуються. Але яскраві враження від добре проведеного часу допомагають у нелегкій справі навчання. Бажаємо успіхів!