Чемпіонат України зі спортивного орієнтування

28 вер. 2021
З 22 по 26 вересня на Донеччині у м. Святогірськ проведено Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед вихованців закладів позашкільної освіти.

За підтримки Управління освіти Бахмутської міської ради команди Бахмутського міського ЦТКЕ (24 вихованця) взяли участь у Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування серед вихованців закладів позашкільної освіти, який пройшов з 22 по 26 вересня у м. Святогірську. Організатори – Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді спільно з Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді. У змаганнях взяли участь команди з Дніпропетровської, Сумської, Луганської, Запорізької, Донецької областей та міста Києва, всього 136 учасників. Під час Чемпіонату юні спортсмени змагались на короткій та середній дистанціях, а також проходили двоетапну естафету. За результатами змагань наші вихованці зайняли призові місця: 1 місце – 16 учасників, 2 місце – 4 учасника, 3 місце – 1 учасник. За підсумками Чемпіонату в загальнокомандному заліку наша команда «Пошук» посіла 2 місце. Вітаємо переможців та бажаємо нових спортивних досягнень!