Літні канікули розпочалися!

17 черв. 2021
Робота Бахмутського міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій на пришкільних майданчиках з 01 по 16 червня 2021 року

Літо у розпалі, канікули тривають. На дворі найяскравіша, різнокольорова, багатозвучна пора року. Для дітей вона є самою довгоочікуваною. Саме в цей період розпочинаються літні канікули для дітей, і тому вся виховна робота педколективу Бахмутського міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій спрямована на забезпечення змістовного дозвілля та відпочинку дітей, активного спілкування, зміцнення здоров’я. У період з 01 по 16 червня було організовано туристську спортивно-розважальну естафету для дітей, які відпочивали на пришкільних майданчиках, а саме ЗОШ№2, 3,9, 10,12, МЦДЮ. Естафета проходила у вісім етапів під час якої діти укладали рюкзаки з потрібними речами до походу, кидали мотузку до цілі, вправно переносили воду, долали «болото», складали вогнище, встановлювали намети. Усім учасникам було цікаво та весело! Переможці отримали солодкі подарунки. Канікули тривають! Готуємося до літнього туристського пересувного табору.