Про проведення занять гуртків Бахмутського міського ЦТКЕ на період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08.01.2021 по 24.01.2021

13 січ. 2021
З дотриманням протиепідемічних заходів було організовано роботу гуртків Бахмутського міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій на свіжому повітрі.

Відповідно до наказу Управління освіти Бахмутської міської ради від 06.01.2021 №12 «Про роботу закладів освіти, підпорядкованих Управлінню освіти, у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08.01.2021 по 24.01.2021», з дотриманням протиепідемічних заходів було організовано роботу гуртків Бахмутського міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій на свіжому повітрі. Прогулянки на свіжому повітрі необхідні організму, бо вони відмінний засіб для зміцнення імунної системи. Під час пандемії діти змушені багато часу проводити біля комп’ютерів, що зменшує їх рухову активність. Тому, систематичні заняття з пішохідного туризму та спортивного орієнтування на свіжому повітрі, викликають у дітей достовірне підвищення розумової працездатності, якості виконання розумових завдань і швидкості перемикання уваги.