«Святкова подорож до кондитерської фабрики «Рошен» м. Київ»

27 груд. 2018

З 22 по 24 грудня напередодні новорічних та різдвяних свят Бахмутським міським Центром туризму, краєзнавства та екскурсій для гуртківців та учнів ЗОШ№18 було організовано екскурсійну подорож до м. Києва. Програма перебування була досить насиченою. Діти відвідали розважальний центр «Дрим таун», де знаходиться найбільший в Україні батутний комплекс. Під час пішохідної екскурсії діти пройшлись центральними вулицями міста, відвідали Софіївську площу, де розташоване різдвяне містечко з головною ялинкою країни та різноманітними розважальними майданчиками. Родзинкою подорожі став візит до кондитерської фабрики «Рошен», під час знайомства з якою, екскурсанти знайомилися з історією створення шоколаду, побачили лінію з вироблення солодощів. В кінці екскурсії діти мали змогу попрацювати над дизайном особистої фірмової упаковки, наповнити її цукерками та залишити на пам’ять. Вітаємо всіх з наступаючими святами - Новим роком та Різдвом Христовим!