Осінні канікули у Бахмутському ЦТКЕ

22 жовт. 2018
Для учнів закладів загальної середньої освіти міста Бахмута організовано екскурсійні подорожі.

Осінні канікули – це пора, на яку очікує кожен школяр, адже це перша можливість відпочити у навчальному році. Цього року осінні канікули вихованців Бахмутскьго ЦТКЕ були спрямовані на національно-патріотичне виховання, формування загальнокультурної компетентності та вивчення історії рідного краю. Педагогічний колектив підготував низку відповідних заходів. Педагоги Бахмутського ЦТКЕ надавали допомогу в організації екскурсій для учнів закладів загальної середньої освіти. Найбільш організованими у цьому напрямку були учні школи №10. Було організовано 4 екскурсії до м. Слов’янськ (135 учнів), під час яких діти грали у гру «Лазертаг» та у боулінг.