Перший дзвоник у Бахмутському міському ЦТКЕ

17 вер. 2018
З 15 вересня розпочали свою роботу гуртки Бахмутського міського ЦТКЕ. Це гуртки з пішохідного туризму, спортивного орієнтування та з туристського краєзнавства.

15 вересня 2018 року в міському парку культури та розваг було проведено свято - "першого дзвоника" гуртків Бахмутського міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій.Захід розпочався зі святкової лінійки на якій учні познайомилися з педагогічним колективом закладу,  з досягненнями вихованців Бахмутського міського ЦТКЕ. Для учасників свята було проведено показові змагання зі спортивного орієнтування та елементів пішохідного туризму. Діти з задоволенням взяли участь у змаганнях. Колектив Бахмутського міського ЦТКЕ вітає вихованців закладів позашкільної освіти з початком нового навчального року.

Бажаємо нових перемог, цікавих походів та змістовного відпочинку!