Літні канікули продовжуються

18 лип. 2018
Бахмутський міський ЦТКЕ продовжує організовувати водні походи на байдарках для учнів міста Бахмут

Бахмутський міський Центр туризму, краєзнавства та екскурсій продовжує свою роботу в літній період. Минулого тижня здійснили байдарочний похід по річці Сіверський Дінець учні Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №9 за маршрутом м. Ізюм – м. Святогірськ. В поході взяли участь учні 8-9 класів на чолі учителя історії Піліпчатіна Олександра Миколайовича. Під час походу відпрацювали елементи водного туризму, вивчали рослинний та тваринний світ Донецької області. Підсумком походу була екскурсія до історико-архітектурного пам’ятника «Святогірська Лавра». В цей же період гуртківці Бахмутського міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій здійснили похід до Блакитних озер Лиманського району на чолі керівника гуртка Гончарової Тетяни Юріївни. Літо триває!