Туристський наметовий оздоровчий табір

20 черв. 2018
Завершив свою роботу туристський табір

З 04 по 17 червня 2018 року Бахмутським міським ЦТКЕ було організовано оздоровлення дітей міста у туристському пересувному наметовому таборі у с. Торське Лиманського району. До оздоровлення було залучено 30 дітей, з них: діти родини учасників АТО – 2 особи, ВПО -2 особи, ВПО + багатодітна сім’я – 3 особи, мати одиначка – 2 особи, решта дітей – гуртківці ЦТКЕ. Фінансування табору (харчування дітей, добові керівників) здійснювалося за рахунок бюджетних коштів Бахмутської міської ради.

Всього – 28560,00 грн. Під час роботи табору діти відпрацьовували навички з пішохідного туризму, спортивного орієнтування, таборування. Проводилися рухливі ігри, вікторини, квести та інше. Підсумком роботи табору була організація двох чотириденних походи на байдарках по річці Сіверський Дінець за маршрутом: м. Ізюм – с. Щурове Лиманського району.